Hakkımızda

” Kaliteli Yemeğin Adresi”

Hakkımızda

” Kaliteli Yemeğin Adresi”

Mert Yemek “Kaliteli yemeğin merkezi” hizmet amacıyla 2005 yılında faaliyetine başlamıştır.

Kozyatağı şubemizde Self Servis hizmetimizin yanı sıra  paket yemek, taşıma yemek, Davet Organizasyonları ve tabldot yemek alanında hizmet veren firmamız, bünyesinde çalıştırdığı, marifetli, lezzet ustası aşçıları ve deneyimli dağıtım ekibi ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Muftakta her zaman Gıda Mühendisimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgili firma olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Yemekhanemiz yerinde görebilir, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. İstanbul Kadıköy’de olan firmamızın çalışma alanlarını ve çalışanlarını görmek ve denetlemek istediğinizde, bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz

Her gün aynı titizlik içerisinde hazırlanışından sunum yapılana kadar Kozyatağı üretim tesisimizde işleyiş tarzını, yapısını ve vizyonunu görselliğe taşıyarak sizlere yansıtmak ve duyulan güvenin boş olmadığını belirtmek amacındadır.