Yemek işinin ciddi bir iş olduğunu hiç bir zaman unutmadan buna göre üretimimizi sürdürmekteyiz. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı gıda markaları ile hazırlanan yemeklerimizi sizlere sunmaktayız. Tedarikçilerimizin bazılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Tedarikçilerimizin tamamı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca tedarikçimiz olmak isteyen firmalar da bizlere bilgi@mertyemek.net e-posta adresinden bizlere ulaşabilir.

ET VE TAVUK ÜRÜNLERİ

Et ve Tavuk ürünlerinde Türkiye’nin en güvenilir markalarından Malatya Çiftliğinden Elay Et ve Afyon Çifrliğinden Bayraktaroğlu Et Firmasıyla, BuPiliç ve Beypiliç  ile çalışmaktayız.

PİRİNÇ, MAKARNA, BAKLİYAT VE BAHARAT

Pirinç markası olarak Özbirlik lüx Baldo Osmancık Pirinç ,Makarna grubunda Filiz ve Arbella ürünleri Kullanılmaktadır. Bakliyat ürünlerinde Özsarı ile çalışmaktayız.

Baharat ürünlerinde ise Bağdat Baharat markasından destek almaktayız.

SEBZE, MEYVE VE KURUYEMİŞ

Sebze ve meyve ürünlerimizi Kadıköy / İçerenköy Hal’inden günlük olarak tedarik edilmektedir.
Kuruyemiş ürünlerinde Malatya Pazarı ile çalışmaktayız

YOĞURT, SÜT, İÇECEK VE TATLI GRUBU

Yoğurtta Sek içecek grubunda ise Coca Cola, Pepsi, Uludağ, Süt’te ise Sek Süt markasıyala ilerliyoruz. Sütlü tatlılarımızı ve Diğer Tatlı grubunu kendimiz yapmaktayız.

YAĞ, SALÇA, SOS, TURŞU VE DONDURULMUŞ

Yağ Biryağ (Trakya Birlik) , Salçada Tat, Biber Salçasında Öncü, Ketçap & Mayonez Tat  ve Tukaş İle Hizmetinizdeyiz. Dondurulmuş ürünlerde Superfresh ve Doysam ile ilerlemekteyiz.

Şarküteri ürünlerinde tedarikçimiz Sertat Gıda’dır

KAHVALTILIKLAR

Kahvaltılık Ürünlerinde Aytaç, Ülker, Pınar, Torku, Seyidoğlu, Ekici, Tahsildaroğlu, Namet, Marmara Birlik, Eker, Lokman, Maret, Murat Bey ve Gülsan Reçel gibi güçlü markalarla çalışmaktayız.