Dünyanın En popüler blog’larına bir göz atmaya ne dersiniz ?

Cevabınız evet ise Pişman olmayacaksınız…

Yemekle aranız çok iyi, değil mi?

Öyleyse sağlıklı seçimlerle iştahınızı kabartacak, dünyanın en ünlü yemek blog’larına göz atmayı unutmayın!

Tarif defterinize yeni bilgiler eklemenin zamanı gelmiş olabilir…

Sosyal medya her türlü kolaylığı ve hızı sağlasa da, zaman zaman daha kapsamlı bilgilere ihtiyacımız olmuyor değil. Moda, stil, gezi paylaşımları derken, sosyal ağlar yemek alanında da hepimizi kendine çekmeyi başarabildi.

Her ne kadar Instagram’ın yeme-içme sektörüne sağladığı katkının yeri doldurulamayacak olsa da aslında sosyal medya hesapları dışında, tüm tariflerinin birbirinden güzel fotoğraflarla sunulduğu bir ana merkezi var.

Blog sayfaları…

I AM A FOOD BLOG

Blog’un sahibi Stephanie Le; kendi deyimiyle Steph, blog sayfasında görebileceğiniz üzere mavi saçlı kız, tam bir yemek aşığı. Yemek yemeyi sevdiği kadar yemek yapmaktan da büyük keyif alıyor. Ustaca yapılmış styling’leriyle, yaptığı yemekler daha da dikkat çekici gözüküyor. Hepsinden ufak da olsa tat alma isteği uyandıran bu tarifler, profesyonel fotoğraflarla blog sayfasına taşınıyor. Steph, “Buzdolabında ne varsa bir araya getirip, farklı tarifler ortaya çıkarırım” diyor. Bir yandan da gitmekten ve yemeklerini yemekten zevk aldığı restoranların mönülerinden de ilham aldığını belirtiyor.

WeCreativez WhatsApp Support
Aşağıdaki mesaj kutucuğuna siparişinizi yazıp gönderebilirsiniz.
? Merhaba, ne alırdınız?